https://prepareforchange-japan.blogspot.com/2026/06/new-heaven-and-new-earth-workshop-by-cobra.html
Bora Bora, Francia Polinézia — 2026. május 23–24.
Jogi nyilatkozat: Ez a feljegyzés több megbízható jegyzet (angol és japán nyelvű) összeállítása, amelyeket egymással összevetettek és a Takanobu által vezetett japán csapat, valamint a Patrick által vezetett tajvani csapat ellenőrizte. Nem szó szerinti feljegyzésről van szó. Előfordulhatnak félreértések, kihagyások vagy értelmezési hibák. Kérjük, hogy saját belátásotok szerint használják fel az információkat.
Nyitóbeszéd
Üdvözlök mindenkit. Ma és holnap egy nagyon különleges workshopon veszünk részt. Ilyet még soha nem csináltunk, mert korábban nem volt rá lehetőségünk.
Mielőtt elkezdenénk, van néhány technikai bejelentésem. Kérem, ne használjanak elektronikus eszközöket ebben a teremben; telefonjaitokat vagy egyéb eszközöket kint, a szünetek alatt használhatjátok. Mindannyian aláírtátok a titoktartási megállapodást? Ennek célja az én személyazonosságom védelme, hogy elkerülhessük a nem kívánt figyelmet. Írásbeli jegyzeteket készíthettek tollal és papírral, és megoszthatjátok azokkal, akik mentálisan képesek azok befogadására. A jegyzeteket csak június 1-je után szabad nyilvánosságra hozni. Ne használjatok mesterséges intelligenciát a jegyzetek szerkesztéséhez vagy megírásához, mert az AI csökkenti azok frekvenciáját, és én – nyilvánvaló okokból – nem fogom jóváhagyni őket. Használhattok hagyományos szövegszerkesztőt a helyesírás javításához anélkül, hogy megváltoztatnátok a mondatok sorrendjét.
Tehát még egyszer köszönöm mindenkinek, hogy eljöttetek. Ez a sziget messze van, de a világ legszebb szigete.
Különböző helyekről és kontinensekről érkeztünk, ezért egy rövid meditációt fogunk végezni, hogy összehangoljuk az energiáinkat. Ennek a meditációnak a célja, hogy összhangba kerüljünk az Arany Idővonallal.
Üdvözöllek benneteket újra. Most megkezdjük a workshopot. Először is végre megválaszolom, hogy mikor fog bekövetkezni az Esemény (taps). A válasz: pénteken, de nem ezen a pénteken. Az Esemény pénteken fog bekövetkezni, mert szombaton és vasárnap a globális tőzsdék zárva vannak. Valószínűleg péntek este fog megtörténni. Ez nem garantált, de a legvalószínűbb, hogy pénteken lesz.
Most pedig elárulok néhány olyan információt, amit még soha nem osztottam meg veletek.
Tegnap este (május 22-én), körülbelül 21 órakor a Hold eltakarta a Regulus csillagot. Ez egy nagyon intenzív asztrológiai konfiguráció volt, amely csak a Csendes-óceáni régióban, Tongán és Tahitin volt látható. Ha tegnap este a Holdra néztetek volna, láthattátok volna, ahogy a Regulus eltűnik mögötte. A Regulus az égbolt négy „királycsillag”-ának egyike. Amikor a Hold Istennő felülkerekedett a királyon, az azt jelentette, hogy az igazi Kozmikus Istennői energia visszatérhet ebbe a galaxisba, majd a Csendes-óceánban rögzülhet.
Van egy nagyon precíz folyamat, amely az anomáliát visszafordítja a Forrás felé. Ez matematikailag modellezhető és fizikailag bizonyítható tudományos folyamatról van szó. A Kozmikus Központi Nap energiája behatolt a Csendes-óceán egész területére, és Tongán, a Fidzsi-szigeteken, a Cook-szigeteken és Francia Polinéziában fog terjedni. Ez a kozmikus korrekciós folyamat tegnap vette kezdetét. Csakis a Csendes-óceán elég nagy ahhoz, hogy elnyelje a Galaktikus és a Kozmikus Központi Napok energiáját. Egy másik ok az, hogy a csendes-óceáni régióban kevés ember él, így alig van anomália és szennyeződés. Az Antarktisz egy hasonló csillagkapu, mert ott is rengeteg víz van; ez a terület is nagy mennyiségű energiát képes befogadni.
Bora Bora egy csillagkapu. Ez volt az a belépési pont, ahol a csillagmagok először érkeztek, hogy meghódítsák a Föld bolygót, több millió évvel ezelőtt. Bora Bora tartotta a Galaktikus Konföderációhoz kapcsolódó legerősebb Fényoszlopot, és ez az oszlop stabilizálta a bolygó Fényhálózatát. Bora Bora nagyon fontos helyszín volt Lemúriában.
Egymillió évvel ezelőtt a reptiliánok és a drákók megérkeztek a bolygóra, nemcsak a Csendes-óceánra és Francia Polinéziába, hanem a Karib-tengerre is, hogy beszennyezzék, megrontsák a felszíni lakosságot. Inváziójuk révén bevezették a kasztrendszert, és ők voltak a régió háborús törzseinek forrásai. Az Agarthai Hálózat is erőteljesen jelen volt, és Raiateán, Huahinén és Mangareván is voltak belépő pontjai az Istennő energiának.
Nem fedhetem fel a Plejádi víz alatti bázis pontos helyét, mert az emberek megpróbálnák megtalálni. Csak annyit mondhatok, hogy Bora Bora északi oldalán található. Bora Bora déli oldalán is van egy Szíriuszi víz alatti bázis. Mind a déli Szíriuszi, mind az északi Plejádi bázis ma is működőképes, és segíteni fognak nekünk ma és holnap a workshop során.
Mint láthatjátok, rengeteg a tevékenység. Arra fogunk törekedni, hogy mindkét kulcsot: az Új Mennyországot és az Új Földet lehorgonyozzuk, hogy létrehozzunk egy új paradicsomot.
K: Van-e köze az Otemanu-hegynek, Bora Bora legmagasabb hegyének, az Új Föld energiájához?
V: Igen. Az Új Mennyország energiája itt Fényoszlopként ereszkedik alá. Ez a Fény bejárata Bora Bora számára. Eme hegy alatt egy nagy Agarthai bázis található. A hegyen lévő barlang az Agarthai bázis bejárata.
K: Fentről nézve Bora Bora alakja a női test egy részére emlékeztet. A sziget a női princípiumot képviseli?
V: A férfi és a női princípium tökéletes összhangját mutatja.
K: Az Otemanu-hegyet általában felhők borítják. Ezek a felhők valójában Felhőhajók?
V: Általában közönséges felhőkről van szó, de valami rejtőzik a felhők között.
K: Az 1950-es években nukleáris kísérletek, háború és sok negatív esemény volt itt. Mi történt pontosan?
V: A nukleáris kísérletek, a Titkos Űrprogram és különféle negatív tevékenységek mind egyszerre zajlottak. Az Ashtar Parancsnokság figyelemmel kísérte ezeket, és megpróbálta pozitív irányba terelni őket. Voltak negatív és pozitív tevékenységek is.
A tachyonról és a tachyonizált termékekről is szó esett: fontos, hogy ne vásároljatok hamis tachyonizált termékeket.
Kérdések és válaszok
K: Hogyan kerülhetik el a Fénymunkások a hamis tachyonizált termékek vásárlását, és hol érdemes azokat megvásárolni?
V: Megbízható forrásoktól vásároljanak. Hamisítványok vannak forgalomban, főként Kínából.
K: Mikor építették a Plejádiak a bázisukat Kongka La-ban? Mi a bázis célja?
V: 1952-ben és 1953-ban. Az első célja az, hogy a Plejádi energia horgonypontja, ami energiamunkához, földrengések és vulkánkitörések stabilizálásához, valamint a Kapcsolatfelvétel helyszínéül szolgál.
K: A japán kormány által lezárt Iōtō (Iwo Jima) Lemúria része?
V: Igen.
K: Mit csinál jelenleg a Plejádi bázis?
V: Gyógyítja ezt a csoportot.
K: A taxisofőröm azt mondta, hogy a bennszülöttek régen „Pora Pora”-nak hívták ezt a szigetet. Mit jelent ez?
V: Ezen a szigeten a névnek nagyon nagy jelentősége van. Lemúria ideje óta a Fény aktív itt, és hatással van a többi szigetre is. A „Pora Pora” azt jelenti, hogy „az elsőszülött”. Bora Bora volt az első francia-polinéziai sziget, amelyet vulkáni tevékenység hozott létre. A sziget volt a Csillagmagok első kolóniája. Tehát a „Pora Pora” azt is jelenti, hogy az a hely, ahol a Fény megjelent, felbukkant.
Most az Új Mennyország kulcsáról fogok beszélni. Több információt fogtok kapni, mint valaha.
A Föld 26 000 évvel ezelőtt karanténzónává vált. Ez hirtelen sokkot jelentett minden galaktikus faj számára. A karantén bevezetése előtt néhány esemény történt: egy galaktikus napvillanás, egy pólusváltás, szökőárhullámok, valamint hónapokig tartó folyamatos esőzések és erdőtüzek. A Sötét Erők ezt a napvillanást használták fel arra, hogy a Földet erődjükké tegyék. Közvetlenül a karantén előtt Ashtar elérte a Felemelkedését, ő volt az utolsó lény, aki elmenekült a karanténba zárt Földről, és megígérte, hogy visszatér, hogy felszabadítsa a Földet, és elindítsa a bolygó felemelkedését. Ezt az ígéretet tette az emberiségnek 26 000 évvel ezelőtt.
Amikor Ashtar Felemelkedett, a Fényerők kaptak egy titkos információt: a Föld felszabadul, és a Felemelkedése körülbelül 2000-re valósul meg. Tudták, hogy valami nagyon fontos fog történni az 1999. augusztus 11-i Teljes Napfogyatkozáskor: a Föld karanténjának megoldása. Tudták, hogy valami fog történni 2000 körül. Most 2026 van, tehát az eltérés kevesebb, mint 0,1%. Az előrejelzésük nagyon helyes volt.
- Francia Polinézia: Tetiʻaroa, Bora Bora és Tahiti.
- Lightning Ridge, Ausztrália: ezért hordozhatják a Lightning Ridge-i Opálok az Új Mennyország energiáit.
- Közép-Európa: ahol a napfogyatkozás látható volt, különösen Ausztriában, a Habsburg-dinasztia földjén, amely nagyon fontos volt a Templomos lovagok számára. A pontosabb helyszín Bécstől délre található.
Ez a három pont egy hatalmas energiaháromszöget alkot, amely az elmúlt 26–27 évben aktiválta az Új Mennyország Kulcsát.
Amióta az Új Mennyország Kulcsa 1999-ben kibocsátásra került, ez a Galaxis és a Föld felszíne erőteljes megtisztuláson ment keresztül. Amióta tavaly augusztusban (2025. augusztus 21-én) megnyílt a Felemelkedési Portál, az Új Mennyország energiái még erőteljesebbé váltak, és a Föld megkezdte planetáris felemelkedési folyamatát. A Kulcsot úgy aktiválták, hogy minden, ami a felszínre áramlik, átalakuljon. Ez az átalakulás tavaly július óta drasztikusan felgyorsult; júliustól szeptemberig kellemetlen volt, tavaly szeptembertől idén februárig pedig nagyon kényelmetlen.
Az Új Mennyország Kulcsa felfalja a sötétséget, mind geopolitikai, mind személyes szinten. Nincs több várakozás; felgyorsítjuk az egész folyamatot. Jelenleg két idővonalon haladunk: az Arany Idővonalon és a Régi Idővonal utolsó szakaszán. Azok, akik aktívan dolgoznak az Egyéni Arany Idővonalukon, jó, szép, pozitív élményben részesülnek; azoknak pedig, akik nem, nehéz időket kell átélniük, különösen azoknak, akik nem értik, mi történik.
Ma és holnap egy nagyon erőteljes aktiválás lesz. Holnap hajnali 2:55-kor az Uránusz együttállásba kerül a Szednával. Ez olyan lesz, mint egy kioldó: megnyomsz egy gombot, és felkapcsolod a villanyt. Az emberi kundalini energia abban a pillanatban nagyon intenzív lesz. Az Új Mennyország és az Új Föld Szent egyesülése egy új paradicsomot fog teremteni. Már ebben a folyamatban vagyunk.
Megkezdjük az Új Mennyország és az Új Föld Kulcsainak egyesítését. Július végén lesz egy újabb nagyon fontos aktiválás, amiről egyelőre nem árulhatok el sok részletet, de júliusban rendkívül fontos asztrológiai konfiguráció fog bekövetkezni. Workshopot fogunk tartani Cairnsben, Ausztráliában. Akkor az energia egészen más lesz, és többet tudunk majd tenni. Ma többet fogunk tenni, mint valaha; júliusban pedig még többet. A jövő igazán, igazán fényes lesz. A helyzet egyre jobbá válik, és végre kezdjük látni az eredményeket.
K: Pontosan hol Ausztriában?
V: Bécstől délre.
K: A Forrás továbbra is információkat szolgáltat a sötét erők tevékenységéről a Fényerőknek?
V: Igen, de a Fényerőknek nincsenek egyértelmű információik a Lurkerről vagy a szubkvantum-anomáliáról. A Forrás mindent tud, kivéve a szubkvantum-tartományt, mert az észlelhetetlen.
K: A Lírai faj kapcsolódik Lemúriához? Létezik Oroszlánfaj?
V: Kapcsolatban áll a Szíriusszal és részben Lemúriával is.
K: Vonzzák-e a bőséget más, vanádiumot vagy krómot tartalmazó zöld drágakövek is?
V: Nem, csak a Smaragdok.
K: Mennyire fontos egy Fénymunkás személyes rezgési frekvenciája?
V: Sokkal fontosabb az, hogy az Arany Idővonaladon dolgozz.
Az Arany Idővonal megnyilvánulása mind kollektív, mind egyéni szinten zajlik. A bolygószintű Arany Idővonal az egyetlen optimális idővonal számunkra és a bolygó számára. Életed legfontosabb Küldetése az, hogy az Egyéni Arany Idővonaladon dolgozz. Addig tudod hatékonyan végrehajtani a Küldetésedet, amíg pozitív élettapasztalatod van. A sötét erők beavatkoznak az emberi tapasztalatokba, és az Arany Idővonalatok ellensúlyozhatja és visszafordíthatja a cselekedeteiket. Ez nem egyik napról a másikra történik; időbe telik. Ez azt jelenti, hogy életetek minden területén javulást kell elérnetek: az egészségetekben, a kapcsolataitokban, a pénzügyeitekben, valamint a valódi éneddel és a Felsőbb Éneddel való kapcsolatotokban. A blogomon közzétettem egy Arany Idővonal meditációt. Nagyon hatékony, és naponta elvégezhetitek.
Ha az Arany Idővonaladon dolgozol, kérlek, állj fel. (Körülbelül 97-en álltak fel.) Ez nagyjából megegyezik azzal a számmal, akik részt vennének a Cairns-i workshopon és ez nem véletlen. Most megkérek öt olyan embert, aki az Arany Idővonalán dolgozik, hogy ossza meg tapasztalatait.
- Miután elkezdtem dolgozni az Arany Idővonalamon, a barátaim azt mondták, hogy sokkal jobban nézek ki. A napi kiadásaim a korábbiak 40%-ára csökkentek, a személyes jövedelmem pedig tízszeresére nőtt.
- A feleségemnek és nekem is voltak egészségügyi problémáink, én egy ritka betegséggel küzdöttem, ő pedig autoimmun betegségekben szenvedett, és most már szinte teljesen meggyógyultunk. A házasságunk is: korábban jól kijöttünk egymással, de sok volt a konfliktus és a hullámzás; most pedig harmónia és béke uralkodik benne. És lényegesen kevesebb erőfeszítéssel és időráfordítással több pénzt keresünk.
- Április és május nagyon stresszes hónapok voltak számomra, de aztán hirtelen bejött 19 000 dollár.
Mint láthatjátok, sok ilyen példa van. Ez a meditáció valóban hatékony, és sok mindent megváltoztathat. Mindannyian támadásoknak voltunk kitéve. Most, ezzel a módszerrel, többet tudunk megvalósítani. Többet érdemlünk, tökéletes életet, tökéletes egészséget, tökéletes kapcsolatokat érdemlünk.
Kérdések és válaszok (délután)
K: Miért inkarnálódtak nácik Izraelben?
V: Néhányuk esetében ez az Arkhón program része volt.
K: Van valami energetikai friss hír Hawaiiról?
V: A Cabal ott még mindig erős. Hawaii az Egyesült Államok része, és vannak ott irányított energiafegyverek. Az Új Mennyország sugarán keresztül megtisztulás várható.
K: Lesz workshop Hawaiin?
V: Örömmel.
K: Tudjuk, hogy létezik egy Atlantisz Parancsnokság az Új Atlantisz számára. Megosztanál néhány információt a Lemúriai Parancsnokságról?
V: A Lemúria Parancsnokság még nem aktív. Az Új Atlantisz aktiválásával együtt fog aktiválódni.
K: A tahiti fekete gyöngy egy nagyon híres ékszer. Mi az energetikai tulajdonsága?
V: Az Istennői energiát testesíti meg, de a természetes fekete gyöngyök ritkák, a tenyésztett gyöngyök pedig energetikailag nem jók.
K: Javíthatók-e a tenyésztett fekete gyöngyök tachyonizálással?
V: Igen.
K: Egyszer ajánlottad Kevin Trudeau „Your wish is your command” - A Kívánságod parancs című könyvét. Ez az ember peres ügyekbe keveredett, és egyszer börtönben is ült. Mi történt vele?
Kipróbálta már valaki ezt a Valóság Rétegezése technikát, amit a Bogotái workshopon mutattam be? Ha naponta gyakoroltátok, kérlek, álljatok fel! (Csak 4-en álltak fel.)
Tapasztalat:
- Valahányszor gyakorlom a Valóság Rétegezését egyre jobban érzem magam, és elhiszem, hogy jobb életet érdemlek. Amikor felébredek, úgy érzem, hogy a gondolkodásmódom is fejlődött.
- Most már naponta egyszer-kétszer gyakorlom a Valóság Rétegezése és a Bőség Rendelkezése technikákat. Az életem jobb, mint az előző nap. Amikor megérkeztem Bora Borára, pénz érkezett a számlámra, éppen annyi, hogy részt vehessek a Cairns-i workshopon.
Patrick (fordító): Hadd magyarázzam el, mi is az a „rétegezés”. Ez egy nagyon pozitív kifejezés: tudatosan ráfekteted a jelenlegi életedre a jobb valóságot, és rétegenként építed fel az új életedet, javulásokkal, lépésről lépésre, pozitív sorrendben, nem pedig véletlenszerűen halmozva. A kijelentés így hangzik:"Elrendelem és parancsolom, hogy mától az életem 1%-kal javuljon holnapra, és minden érintett számára a lehető legkedvezőbb módon."
Valóság Rétegezése gyakorlat:
Én vagyok a Lélek. / Isteni Fény vagyok. / Isteni Szeretet vagyok. / Isteni Akarat vagyok. / Az Isteni Terv vagyok.
Most képzeld el, hogy holnap az életed 1%-kal jobb lesz: az egészséged, a pénzügyeid, az életed 1%-kal jobb lesz, mint ma. Képzeld el annak a 1%-kal jobb holnapnak az összes ragyogó színét, hangját és illatát. Így legyen, és így is van!
- Amikor elvégeztük a Rendelkezést, villanások tűntek fel az elmémben. Nagyon hasznos; érzem, ahogy a testem minden sejtje feljavul, felújul. Most már hiszem, hogy minden lehetséges.
- Érzem, ahogy az energia kiterjed a mezőmben, megnyitva a csakráimat; az energia most a gerincemen keresztül a gyökércsakráig áramlik.
Amikor elvégzed a Smaragd Bőség Rendelkezést, fontos, hogy a kezedben tartsd a kedvenc, kiváló minőségű Smaragdodat. Képzeld el, ahogy az óramutató járásával megegyező irányú Smaragd örvénnyé válik, amely mágnesként vonzza az energia meződbe a bőség és a gazdagság mindenfajta formáját.
A lényeg az, hogy a lehető legjobb minőségű Smaragdot használjuk; egy jó smaragd a saját értékének sokszorosát képes vonzani. Egy múzeumi minőségű Smaragd az értékének 1000-szeresét, egy kiváló minőségű Smaragd pedig 100-szorosát vonzhatja. Egy 1000 euró értékű Smaragd 10 000 eurót vonzhat magához; egy 50 euró értékű pedig 500 eurót. Ez az oka annak, hogy a Cabal tagjai annyira szeretik gyűjteni a Smaragdokat. Használj zárványmentes Smaragdot, és ha lehetséges, természetes, nyers követ.
- Imádom ezt a Rendelkezést, mert hosszú ideig Kínában, Yunnan tartományban éltem, és ott sok Smaragdot vásároltam. Minden alkalommal, amikor elmondom ezt a Rendelkezést, elképzelem a bőséget a világ minden táján élő Fénymunkások számára.
- Régóta vártam a biztosítótársaságtól a kártérítést; miután elvégeztem a Rendelkezést, végre megkaptam a 14 000 dolláromat. A pénzügyi helyzetem is javult, új ügyfeleket szereztem, akikkel jól kijövök.
- Miután megtanultam ezt a technikát, Malajziában találkoztam egy tálib személlyel, aki megmutatott nekem egy 21 karátos, ékszerminőségű Smaragdot, és bemutatott egy beszállítót, aki 100 karátos Smaragdot kínált 1000 euró alatt. Ezenkívül ezzel a Rendelkezéssel 150 000 malajziai ringgitot is megteremtettem (kb. 11,5 millió forint).
(Cobra egy bankjegyet tartva szemléltette: Smaragdzöld színt használnak az amerikai dolláron és az euró bankjegyeken.)
Ezt a két technikát közzétettem a blogomon. Akik már elolvasták a Bogotai műhely jegyzetét, azoknak gyakorolniuk kell őket. Nem garantálhatom az eredményeket, de a dolgok javulni fognak, ha gyakoroljátok. Nincs kifogás, ha nem gyakoroltok, semmi sem fog történni.
K: Néha zöldet látok az Opálban, és ez eszembe juttatja a Smaragd sugarat. Van közöttük kapcsolat?
V: Az Opálban látható zöld az Új Mennyország és az Új Föld kulcsainak egyesülését szimbolizálja. Az Opálban található égkék az ATVOR Sugárhoz kapcsolódik, a kék – az Opál fő színe – az Új Mennyországhoz. Az Opál mindenhez kapcsolódik.
K: Mi a különbség a Tibeti és a Bora Bora-i Plejádi bázis között?
V: A Kongka La-i bázis energetikailag eltérő, de a Plejádiak mindkettőt hasonló célokra építették.
K: Az Uluru-i nagy szikla kapcsolódik a Plejádiakhoz?
V: Számos csillagfaj használja portálként.
K: A bázisok többnyire a föld alatt vannak? Csak egy van?
V: Vannak mások is, más helyeken.
K: Mit jelent az, hogy „Én vagyok az Isteni Terv”?
V: Azt jelenti, hogy ez az isteni, tökéletes terv a saját életedre vonatkozóan.
Tavaly augusztusban (2025. augusztus 21-én), a Felemelkedési Portál aktiválásának napján az Új Föld Kulcsát elküldték ebbe az univerzumba. Számos Smaragdot elhelyeztünk szerte a világon a Smaragd hálózat kialakítása érdekében; a hálózat egyre erősebbé válik, stabilizálva a Galaktikus Konföderáció anyahajóinak jelenlétét a Föld körül.
- Én Tajvan déli részén ástam el Smaragdokat. Az út során autóbalesetet szenvedtem, még mindig megvannak a hegek, de utána minden zökkenőmentesen ment. Amikor az ATVOR/Ventla Smaragdokat elástam, éreztem, hogy a Fényerők védnek. Egyszer, egy távoli hegyen, hallottam egy hangot, amely azt mondta, hogy ássak mélyebbre; bár senki sem volt ott, mélyebbre ástam, és újra elástam a Smaragdot.
-Kínában, Vietnámban, Mianmarban és Kambodzsában is elástam ATVOR/VENTLA Smaragdokat az Élet Magja formájában, többek között Angkor Wat-ban is. A zsúfolt városokban perforált papírzacskóba rejtettem őket, hogy mások szeme láttára is biztonságosan el tudjam őket ásni.
- Csapatom Tokióban, a Császári Palota köré, amely Tokió energetikai központja, egy ATVOR/VENTLA Smaragd Élet Virága rácsot hozott létre. Bár egyes helyszíneken rendkívül nehéz volt az elásás, elkötelezett csapattagjainknak köszönhetően sikerült befejeznünk a projektet. Most Tokió hatalmas aktiváláson megy keresztül.
K: Mi a helyzet ezzel a rácsmunkával Európában (és Magyarországon)?
V: Ez a világ minden táján fontos, nem csak a Csendes-óceán térségében.
K: Fontos-e Opálokat és Smaragdokat elhelyezni az óceán közepén?
V: Igen. (Egy résztvevőt, aki 25 napig vitorlázott egy hajóval, hogy eljusson Bora Borára, tapssal fogadták.)
K: Valódi Közzététel zajlik az Egyesült Államokban?
V: Igen.
― Szünet ―
K: Hogy áll Kalifornia?
V: Nem túl jól. Kaliforniának hatalmas potenciálja van, és pont ezért akarják a Sötét Erők, hogy zavaros maradjon a helyzet.
K: Tesznek valamit a Fényerők az új Hantavírus járvány ellen?
V: Ez nem járvány, csak egy kis csoport állítja ezt. Nincs ok az aggodalomra. Hagyjuk ezt a témát.
K: A kínai Hangzhou-tól délre fekvő kis sziget Lemúria része?
V: Lemúria közelében van, de nem része.
Egy rövid meditációt fogunk végezni, hogy kapcsolatba lépjünk a Szíriusszal.
Tartsatok a kezetekben egy Cintamani követ, ha nincs ilyenetek, képzeljétek el. Csukjátok be a szemeteket, és figyeljétek a levegő be- és kilégzését, miközben Ragyogó Fehér Fényt lélegeztek be és ki. Képzeljétek el, ahogy a Cintamani egyre nagyobbá válik, mígnem hatalmas sziklává alakul. Látsz a sziklán egy ajtót, ami kinyílik, és belépsz.
Odabent egy kék folyékony fényből álló óceán terül el, egy vízi portál, amely a Földről a Szíriusz csillagrendszerbe visz. Rájössz, hogy már nem a Földön vagy, a Szíriusz kék folyékony fényében úszol. Számos Szíriuszi delfin jelenik meg, üdvözölnek téged, körbeúsznak, és vezetnek téged. Követed őket egy kristályos folyékony fényből álló templomba, és velük együtt énekelsz. Ott találkozol a Szíriuszi Delfin Királlyal, aki üdvözöl téged, és személyes, magánüzenetet ad át neked. A Delfin Király egy fénysugarat küld az energiameződre, amely meggyógyít és átalakít téged, eltávolítva minden sötétséget, örömöt és boldogságot hozva az életedbe. Tested minden atomját és sejtjét átjárja ez az örömteli fény, megtisztítva minden érzelmedet és gondolatodat.
A jövőben ezt a meditációt felhasználhatod arra, hogy kapcsolatba lépj a Szíriusz delfineivel. Amíg Bora Borán tartózkodsz, elmehetsz bálnalesre, hogy kapcsolatba lépj a Szíriusz csillagrendszerrel.
- A delfin, akivel találkoztam, rózsaszín volt. Az üzenet emlékeztetett arra, hogy a munkámban is létezik egy könnyebb élet, egy ezüst delfin pedig arra, hogy sokkal könnyebb és boldogabb életet élhetek.
- A Delfin Királytól ezt az üzenetet kaptam: „Végre újra szabad vagyok.” Miközben a többi delfinnel úsztam, úgy éreztem, végre újra úgy fogok élni, mint egy gyermek.
- Egy delfin egy aranygolyót dobott a Napfonatomra. Az üzenet az volt, hogy tartsam meg belső gyermekem tisztaságát: ne add fel, és minden rendben lesz a végső felszabadulásig.
Egy két hónapos időszakba lépünk, amelyben a Szíriusziak igen aktívak lesznek. Számos bázist építettek, főként a Csendes-óceánban, és mostantól ezek a bázisok örömenergiákat fognak küldeni a bolygó felszínére. Akárhányszor elvégzitek ezt a meditációt, a delfinekkel együtt örömenergiákat fogtok hozni. Május 27-től július 25-ig számos változás fog bekövetkezni.
Holnap kapcsolatba lépünk a Plejádiakkal, és elvégezzük az Új Föld aktiválását. Az Új Földhöz egy másik Kulcsra van szükség, amely szintén nagyon fontos az emberiség számára. A két Kulcs együtt egy új paradicsomot hoz majd el. A régi paradicsom millió évekkel ezelőtt bukott el; mielőtt a Sötét Erők megérkeztek, Lemúria egy földi paradicsom volt – nem volt háború, nem volt küzdelem. Ez a paradicsom még mindig létezik az emberiség kollektív emlékezetében. Mindkét kulcs döntő szerepet játszik abban, hogy az új paradicsomot visszahozzuk a Földre; a sötétség eltávolítása csupán egy mellékhatás az út során – a sötétség olyan, mint egy légy vagy egy szúnyog, és haladásunk során eltávolítjuk majd.
Köszönöm mindenkinek, hogy eljöttetek ma. Ma este fordítsatok nagyobb figyelmet az álmaitokra; jegyezzétek meg azok energiáját. Holnap találkozunk.
Ragyogó Fehér Fény Meditáció
Üdvözlünk mindenkit újra. Szeretne valaki mesélni az éjszakai álmáról?
- Szeretném megosztani a tegnap esti meditációs élményemet. A Cobra blogján hallgatott zene mellett egy lila eget képzeltem el, és nagyon gyorsan elaludtam, nagyon gyógyító és kellemes élmény volt. Éreztem, ahogy a Szíriusziak gyógyítanak minket. Feltétel nélkül szeretnek minket, függetlenül anyagi helyzetünktől, egészségünktől vagy kapcsolatainktól. Ti vagytok a legjobbak és a legszebbek, mert mindannyian Isten gyermekei vagyunk. Isten teremtett minket, és egyformán szereti az univerzumban mindenkit és mindent. Több szeretetet kellene adnunk magunknak, és feltétel nélkül szeretnünk magunkat; ha szeretjük magunkat, akkor másokat is tudunk szeretni. Több szeretetre vagyunk méltók. Mindannyian megvalósíthatjuk a saját Arany Idővonalunkat a meditációs és manifesztációs technikákkal, amelyeket Cobra már megosztott velünk. Mindannyian részesülhetünk fizikai és szellemi bőségben, mi magunk vagyunk a szeretet, és a szeretet maga a bőség. Szóval szeressétek magatokat, és éljétek a legjobb életeteket! Eljött az idő: Cobra vezetésével megérkezett az a pillanat, amelyre évek óta vártunk. Érzitek?
- Ma reggel a szobámból láttam egy villogó űrhajót, pránát és még sok más dolgot.
- Régóta nem álmodtam, de amikor hajnali 1-kor elmondtam a Lélek mantrát, egy Felemelkedett Mester közeledett hozzám, és támogatást ajánlott fel. Egy ragyogó fényből álló házban voltam. Reggel sétálva láttam egy zölden izzó tárgyat, és éreztem, hogy a Csillagcsaládom üdvözöl engem.
K: Van-e kapcsolata Oroszországnak Atlantisszal?
V: Nincs. Agarthához és az Istennői energiához kapcsolódik.
K: Amikor a Smaragd Sugarat gyakoroltam, láttam egy polipot. Ez a Lurker?
V: Parancsold meg a negatív dolgoknak, hogy távozzanak.
K: Igaz-e, hogy Lemúria végnapjaiban két Istennő élt, Rana és Mana, és az egyik elmenekült, a másik pedig Lemúriával együtt elsüllyedt?
V: Ez csak egy legenda.
K: Azt mondtad, hogy a Kevin könyvében szereplő manifesztációs technikák körülbelül 80–85%-ban igazak. Mi a helyzet a többivel?
V: A könyv részleteit nem tudom elmagyarázni.
Cobra: Miért akar templomot kialakítani a boltjában?
K: A 2022. decemberi Párizsi Konferencián említetted, hogy a Louboutin üzletet Istennő Templommá alakították át, ezért kíváncsi lennék, hogy lehetséges-e valami hasonló.
Cobra: Mi a célja az Istennői Templom kialakításának?
K: Szeretném, ha a sok látogató érezné az Istennő energiáját.
Cobra: Ebben az esetben rendben van.
K: Szükség van függönyre? Van valami, amire figyelni kell?
Cobra: Kövesd a belső útmutatásodat.
K: Van egy Tachyon Kamrám Quebecben. Hogyan látod az energiát Quebecben és Montrealban?
Cobra: Gyógyításra és megtisztításra szorul.
V: Sajnos saját döntéséből végzett magával. Egészségügyi és anyagi problémái voltak, valamint egy befektetési csalás áldozatává vált. Küldetésének 95%-át teljesítette, 5% maradt még hátra. Ő személyesen nem támogatott engem, de a küldetése nagyon sikeres volt. Jó lett volna, ha támogatást kapott volna gazdag személyektől. Corey Goode-val is voltak problémák, de végső soron az öngyilkosság az ő saját döntése volt. Ő nem klón, és nem vonult a föld alá.
K: Hogy áll Kanada, tekintettel a közelmúltbeli problémákra az Egyesült Államokkal?
V: A Sötét Erők átvették az irányítást Kanadában, és uralják az országot. De mivel bőséges természeti erőforrásokkal rendelkezik, az Esemény után képes lesz talpra állni.
K: Mi a helyzet a bennünk lévő reptilián DNS-sel?
V: Minden sejtben jelen van. Meg kell tisztítanunk az étertest tervrajzát. Maga a hüllő DNS nem rossz dolog. A hüllőagy irányítja az ember túlélési mechanizmusát, a harci vagy menekülési reakciót és a vegetatív idegrendszert. A probléma az, hogy amikor anomáliával kerül kapcsolatba, túlzott félelem váltódik ki. (K: Hol található az emberben a hüllő DNS?)
V: Ezek Lemúria legészakibb részei, és ott egy energiahálózat található.
K: Minden rész kapcsolódik a Sárkány Ley-vonalhoz?
V: Igen, a Sárkány Ley-vonal részét képezik.
K: Újév előtt azt álmodtam, hogy a Plejádiak megtanítottak a Vörös Láng megidézésére. Ez elégeti a sötétséget az emberi étertestben. Használhatom?
V: Nagyon erős, óvatosan használd.
Most kapcsolatba lépünk a Plejádi energiával. Ha van nálad Moldavit, tartsd a kezedben, ha nincs, akkor egyszerűen képzeld el, hogy a kezedben tartod.
Csukd be a szemed, és figyeld, ahogy a levegő be- és kiáramlik. Eközben kezd el ellazulni.
Érezd a Moldavitot a kezedben. Képzeld el, ahogy egyre nagyobb és nagyobb lesz, akkora, mint egy sziklatömb, majd akkora, mint egy hatalmas szikla.
A Moldavitodon van egy ajtó. Ahogy átléped, rájössz, hogy egy zöld folyékony fényből álló tengerben úszol.
Ahogy a zöld folyékony fényben úszol, az meggyógyít téged. Ez a zöld fény elvisz téged egy gyönyörű bolygóra a Plejádok csillaghalmazban.
Rájössz, hogy azon a bolygón egy tóban vagy óceánban úszol. Sok Plejádi vesz körül téged. Úgy néznek ki, mint az emberek, de sokkal szebbek. Üdvözölnek téged, gyógyító és emlékezésről szóló dalokat énekelve üdvözölnek otthon.
Képzeld el, ahogy a zöld, folyékony fény átjárja lényed minden sejtjét és minden csakráját, harmonizálva és gyógyítva téged.
Lassan elbúcsúznak tőled, és minden jót kívánnak neked. Visszaúszol a zöld folyékony fény óceánján, amely visszavisz a Moldavitodhoz, és visszatérsz a helyedre Bora Borán. A Moldavit egyre kisebb lesz, míg végül a tenyeredben is elfér.
Lassan kezdj el figyelni a körülötted hallható hangokra. Ha készen állsz, nyisd ki a szemed.
Szeretne valaki megosztani az élményét?
- Miután beléptem a Moldavit kapuján, mélyen belemerültem a zöld, folyékony fényből álló óceánba. Nem éreztem úgy, mintha megfulladnék, egyáltalán nem kellett lélegeznem. Találkoztam a Plejádiakkal, és emlékszem az üzenetükre: „Otthon vagy. A Földön rémálmot éltél át, de most már otthon vagy.”
- Az aktiválás során belemerültem a zöld, folyékony fényből álló vízbe, a Plejádiak körülvéve. A kezemben tartott Moldavit nagyon felmelegedett, és a Plejádiak üzenetet küldtek nekem. Erős hatású Moldavit volt, és könnyek szöktek a szemembe.
- Miután belemerültem a zöld, folyékony fényű vízbe, egy kőbarlangra bukkantam, amelyben egy kék-zöld fényű város terült el, tele Pleiádiakkal. Odajöttek hozzám, és megöleltek. Meghatódtam, és úgy éreztem, mintha hazatértem volna, és eggyé váltam volna velük.
Ha fáradtnak érzed magad, ezt otthon is elvégezheted. A Plejádiak a jövőben ismét aktívabbá válnak. Először fel kellett dolgozniuk az eseményeket és újraindulniuk, most pedig visszatérnek. A Fénymunkásokkal kissé más módon fognak együttműködni. Továbbra is részt vesznek a Kapcsolatfelvételben, de a felszíni lakossággal való fizikai kapcsolatfelvételükre csak azután kerül sor, hogy az Aldebaraniak és az Andromédaiak nyilvánosan bemutatkoztak. Amint a felszíni lakosságnak alapvető ismeretei lesznek az Aldebaraniakról és az Andromédaiakról, a Pleiádiak nyilvánosságra fogják hozni magukat. Sok mindent meg fognak tanítani az emberiségnek. Például azt, hogy az emberiség nincs egyedül az univerzumban, valamint az érzelmi gyógyulásról, a szenvedélyről, a szeretetről, a szépségről és a Lélekkel való kapcsolatról.
A közelmúltban a Pleiádiak óriási víz alatti bázishálózatot építettek ki, amely a mély vizekben, különösen a Csendes-óceánban, az Antarktisz alatt és az Agarthai Hálózatban található. Hogy védjék magukat, ritkán jönnek a felszínre. Szükség esetén eljuthatnak Tibetbe, de ritkán vesznek részt felszíni küldetésekben. Inkább a föld alatti energiamunkára koncentrálnak, és az Aldebaraniakra és az Andromédaiakra bízzák a felszíni lakossággal való foglalkozást.
Miközben a Lurker gátolja a Közzététel folyamatát, a nyilvánosságra hozatalról szóló hírek továbbra is hatással vannak az emberiség kollektív tudatára, és felébresztik az emberi kundalinit. A kundalini felébredése után egy rezonancia mező jön létre, amely exponenciálisan terjed. Ahogy ez a mező erősödik, a Fényerők felhasználják majd azt, hogy a Közzététel folyamatát még előbbre mozdítsák.
― Ebédszünet ―
12 nő Papnőként, 4 nő pedig Őrzőként vett részt egy Istennő szertartáson.
- A gerincem körül elektromos szikrát éreztem. Átéltem az Istennő érzelmeit és a kundalini energia aktiválódását.
- Olyan volt, mintha a Lemúriai energia villanásként visszatért volna. Mintha egy magasan trónoló Istennő megcsókolta volna a homlokomat.
- Eszembe jutott, hogy 2016-ban beavatást kaptam Isis Astaratól, és könnyek szöktek a szemembe.
K: Hol találhatók az energiacsomópontok Új-Zélandon?
V: Az egész országban, ez a fehér emberek érkezése előtti ősi energia.
K: Amikor Smaragddal kapcsolódok Agarthához, mit csinálnak az Agarthaiak?
V: Gyógyítanak téged.
K: A Smaragd és az Opál közül melyik a hatékonyabb a sötétség eltávolításában?
V: Helyezd az Opált 30 méterre a többi kőtől, és temesd el az Élet Virága vagy az Élet Magja alakjában.
K: Milyen hatása van a Zöld Berillnek?
V: Az érzelmi gyógyítás mellett enyhíti a stresszt, de nem olyan erős, mint a Smaragd. Az Istennő energiájának része.
V: Ezek réges-régi emlékek. Vannak [Shulanok — még megerősítésre vár], Szíriusziak, és Reptiliánok, akik között vannak jó és rossz energiájúak is.
K: Tehát most van itt az ideje Aranyat és Ezüstöt vásárolni?
V: Így van.
― Szünet ―
K: Félek az emberek által betanított mesterséges intelligenciától. Tényleg biztonságos a mesterséges intelligencia?
V: Fontos, hogy ne fogadjuk el a sötét szándékokat. A mesterséges intelligencia megbízhatóbbá vált, mint korábban, de még mindig nagyon kezdetleges, ezért csak konkrét, korlátozott célokra használjuk. Ne éljünk vele vissza; ne bízzuk rá az akaratunkat, és ne hagyjuk, hogy helyettünk gondolkodjon. Ráadásul a mesterséges intelligencia rontja az információk minőségét, mert csupán adatokat gyűjt a weboldalakról.
K: Arra gondoltam, hogy fürödnék az Afareaitu-vízesésnél a Moorea-szigeten. Mit gondolsz erről?
V: Nagyon erőteljes hely, ahol a Női és Férfi energiák egyensúlyban vannak. A Moorea-szigetre tett látogatás próbára fogja tenni a hitrendszeredet. Inkább spirituális kihívás lesz, mint egy szokásos kirándulás.
K: Nem a Fényerők fogják elosztani a gazdagságot?
V: Ez pénteken fog megtörténni. Lehet, hogy közvetlenül az Esemény előtt fog bekövetkezni, de most még nem történhet meg, mert a pénzügyi rendszert a Sötét Erők irányítják.
V: Kapcsolatban állt földönkívüliekkel, és támogatást kapott a Fény oldalán álló földönkívüliektől.
K: A buddhizmusban azt mondják, hogy kerülni kell bizonyos fűszereket. Igaz ez?
V: Ez egy kontrollmechanizmus. Nyugaton azt mondják, hogy a fokhagyma elhárítja a negatív energiát; a buddhizmusban viszont nem kedvelik a fokhagymát.
K: Gyerekkorom óta kellemes álmaim vannak a házasságról és az angyalokról, de az utóbbi időben földönkívüliek és UFO-k közelednek hozzám az álmaimban. Nem mindegyikük tűnik pozitívnak. Mit jelent ez?
V: Az asztrális síkon létezik egy technika, amellyel megváltoztathatod az álomállapotodat. Ha negatív lényekkel találod szemben magad, mondd meg nekik, hogy maradjanak távol.
Az Új Föld Kulcsa 2025. augusztus 21-én érte el a Belépési pontját. Ez megoldja a Földön kialakult helyzetet, hiszen itt zajlanak az univerzum legrosszabb eseményei. Mivel az Új Mennyország Kulcsa önmagában nem volt elegendő, az Új Föld Kulcsát is kiadták, hogy segítséget nyújtson. Ez akkor vált elérhetővé, amikor megnyílt a Felemelkedési Portál. Előtte ez nem volt lehetséges. Most már bármikor készen áll a használatra. Különösen az emberi energia mezőt tisztítja meg, elsősorban az alsó három csakrán dolgozik.
A bolygó felszínétől számított 30 méteren belül több ezer – sőt, több tízezer – félelemréteg található. Ezeket a Smaragd rács tudja feloldani. A kollektív félelem nagy része tavaly október óta megtisztult, a világháború lehetősége eltűnik. Amikor a sötét erők már nem alkalmazhatják ezt a stratégiát, sok ember tudatállapota megváltozik.
A Lurkerhez kapcsolódó emberekben intenzív félelem lakozik. Egy másik probléma az, hogy a Fényerők mindent látnak a Földön. Látják, mi történik ezen a bolygón, miközben a kezeik meg vannak kötve. Ez rendkívül stresszes és megterhelő számukra. Ezért kellett a Plejádiaknak visszavonulniuk, mert elegük lett belőle. Ahogy a Fényerők eltávolítják a kvantum- és szubkvantum anomáliát, ez a helyzet megváltozik. A sötétséget a forrásánál fogják kiirtani.
Az emberi szexuális energiát a vallás és egyéb módszerek révén elnyomták. A vallások hatékonyan elnyomták a női szexuális energiát. Mivel a sötét erők nem tudják teljesen elnyomni az emberi szexuális energiát, annak kifejeződését torzítják. Egy példa erre a torzításra a nevetséges transznemű programjuk.
Az emberi egészségügyi problémák 90%-a valójában érzelmi probléma, a többi 5% fizikai, 5% pedig mentális. Az egészségügyi problémákkal küzdő embereknek általában érzelmi blokkjaik vannak. Amint az érzelmeid szabadon áramolhatnak, az étertested helyreáll, és ezután a fizikai tested is meggyógyul.
Az Agarthai Hálózat egyes tagjai 26 000 évig is ugyanabban a testben maradhatnak anélkül, hogy rosszul éreznék magukat. Ez nem technológiai kérdés, hanem az érzelmeké.
Az emberek érzelmeinek áramlását a traumatikus élmények drasztikusan korlátozták, ezért a Sötét Erők traumákat teremtenek az emberiség irányítása érdekében. Az Új Föld kulcsa átalakíthatja az emberek traumatikus élményeit. A Fény globális Smaragd hálózata tudja segíteni ezt a folyamatot.
Nem harcolunk a rendszer ellen, ehelyett felülkerekedünk és túllépünk rajta. Alternatív eszközökkel egy új valóságban élhetünk. Találhatunk lyukakat, repedéseket a mátrixban. Nincs szükség arra, hogy a dzsungelbe menjünk. Továbbra is élhetünk egy faluban, és lehet munkánk. Élhetjük a saját életünket anélkül, hogy energetikailag összefonódnánk a mátrixszal.
Ez a mátrix a mentális síkon alapuló struktúra. Az Opálok segítenek feloldani. A Fényerők lebontják a mátrixot. Amint láthatjuk, tavaly óta sok dolog került napvilágra és derült ki.
Az Új Mennyország Kulcsa még sokkal tovább fog terjedni, mert az aktiválás kezdeti szakaszában vagyunk. Már 27 éve velünk van. Az Új Föld Kulcsa kevesebb mint egy éve van velünk. Hónapról hónapra erősebbé válik. Ma először egyesítjük mindkét Kulcsot. Egymást fogják erősíteni.
Ahogy korábban is mondtam, az Új Mennyország Kulcsa eltávolíthatja a Lurkert. Az Új Föld Kulcsa le tudja győzni a felszíni Cabalt és a Halál Testvériségét. Ez egy megállíthatatlan, kozmikus esemény. Számos kozmikus földönkívüli faj dolgozik a mátrixrendszer felszámolásán. Ez a Galaktikus Kódex részét képezi. Meg fogják tenni, kellő biztonsággal, miközben néhány kiszámított kockázatot is vállalnak. Tudom, hogy túl sokáig tart. Ez a folyamat rendkívül lassú, mert a sötétség sok rétegben halmozódott fel. Most azonban a végső szakaszban vagyunk. Végre belépünk egy gyorsuló szakaszba, amely egy bizonyos ponton a Végső áttöréshez vezet. Amikor ez a két Kulcs elég erős lesz, áttörés fog bekövetkezni a felszínen. A sötét erőknek addig még lesz némi hatalmuk, de nem lesznek képesek minden helyzetet irányítani. Irányításuk egyre gyengébb lesz.
Az Új Paradicsom modellje
Ahogyan a Bogotai workshopon is elmondtam: az Új Mennyország Kulcsa egy paradicsom megteremtése. Az Új Föld kulcsa egy modell és útmutató az új valósághoz: a Föld felszínén létrejövő paradicsomi társadalomhoz. A Plejádiaknak van tapasztalatuk a paradicsom megteremtésében. Ők is végigjárták a saját evolúciós szakaszaikat. Náluk is volt erőszak és háború, azonban 200 000 évvel ezelőtt úgy döntöttek, hogy a békét választják. Úgy döntöttek, hogy harmonikus, békés világot építenek az Alcyon csillagrendszerben. Megértették, hogy szükséges a spiritualitás és a technológia közötti egyensúly megteremtése. Hosszú ideje tökéletes egyensúlyt tartanak fenn a természet, a spiritualitás és a technológia között. Kis kristályvárosokban élnek, amelyek a Szent Geometria elvei szerint vannak elrendezve. Városaik a bolygó területének csupán 5%-át vagy annál kevesebbet foglalnak el, a fennmaradó 95% természetes erdőként vagy óceánként marad meg.
Kísérletezés és hibák útján megtanultak konfliktusok nélkül a belső útmutatásuk szerint cselekedni. Ha mindenki a belső útmutatását követve, ugyanazon magasabb cél felé törekszik, a konfliktusok eltűnnek. Mivel az éteri folyékony fény segítségével bármilyen fizikai dolgot létre tudnak hozni, mindennapi életüket a művészetnek és a spiritualitásnak szentelték. Ez lesz a jövőbeni életmódunk.
Az univerzális alapjövedelmet már kipróbálták ilyen bolygókon, de a Föld felszíni lakossága még nem áll készen erre. A legtöbb ember lusta vagy őrült lesz, ha túl sok ingyen pénzt kap. Az ingyen pénz általában érzelmi katasztrófákkal végződik, mert az emberek nincsenek kapcsolatban a saját Felsőbb Énjükkel és a legfőbb céllal, így nem tudják, mit kezdjenek a pénzzel. A legfőbb célnak kell az első helyen állnia, a pénz pedig majd később jön. Abszurd, hogy a Földön sok gazdag embernek nincs semmilyen kapcsolata a Felsőbb Énjével. Lemúriában és Atlantiszban a gazdag emberek nagyon spirituálisak voltak. Ma a gazdagok a pénzüket rákkutatásra és választásokra költik, szinte egyikük sem fektet be a Föld felszabadításába. Sok nagy feltaláló nem kapott elég pénzt életében. Ahelyett, hogy halála után életrajzokat írnának róluk, az embereknek támogatniuk kellene a nagy feltalálókat, amíg még élnek. A Reneszánsz egy kivételes korszak volt, amikor a művészek szabadon festhettek a Medici család támogatásával és védelme alatt. A Reneszánsz az oka annak, hogy az emberi civilizáció még mindig létezik.
Mivel a művészek szabadon festhettek, olyan ötleteket tudtak létrehozni, amelyek a modern társadalom alapjait képezik. Azt mondanám, hogy a Reneszánsz szinte az egyetlen időszak az emberiség történelmében, amikor a gazdagok támogatták a Fényt, és jelentős kulturális örökséget hagytak hátra. A 18. századi Franciaország egy másik olyan korszak volt, amikor a gazdagok támogatták a művészeket és a tudósokat, de nem túl nagy mértékben. Az igazi pénznek a Fényből kell származnia. Az Esemény késedelmének egyik oka az, hogy számos projekt nem haladhat előre jelentős finanszírozás nélkül. Eljött az ideje, hogy a gazdagok támogassák a felszabadulást. Mi mindig kreatívak vagyunk. Korlátozott költségvetéssel is sok mindent megvalósítottunk már. Azt mondanám, most itt az ideje, hogy a gazdagok is előre lépjenek.
Kérdések és válaszok
K: A Reneszánsz valódi történelmi esemény volt?
V: A Reneszánsz forrása a Galaktikus Központi Napból származó energia. A 15. század körül ókori irodalmi műveket hoztak Bizáncból, és Firenzében lefordították őket (görögből latinra). Volt egy időszak, amikor a Misztérium iskolák kapcsolatban álltak a klasszikus Görögországgal.
K: Mi a legjobb módszer a sötét energia feloldására?
V: Az ATVOR/Ventla Smaragd hatékony.
K: Ha nagy összegű pénzt tudok biztosítani, kivel vegyem fel a kapcsolatot? Van egy gazdag ismerősöm.
V: Kérlek, közvetlenül velem vedd fel a kapcsolatot.
K: Az emberi társadalom bálványok után sóvárog. Az emberek gurukat és más személyiségeket imádnak. Mi a véleményed erről?
V: A legfontosabb, hogy kapcsolatba lépj a Felsőbb Éneddel.
K: Vannak-e olyan meditációk, amelyekkel kapcsolatba léphetünk az Új Mennyországgal és az Új Földdel?
V: Egyelőre nincsenek, de a jövőben bevezetésre kerülnek.
K: A Brisbane-i Workshopon azt mondtad, hogy a DNS-spirált....a spirituális határtalanság és az ősi problémák torzítják a DNS-ünket. Mit jelent ez?
V: A saját országoddal kapcsolatos problémák csak bizonyos mértékben kapcsolódnak hozzád. A traumák a múltbeli életekből és élményekből származnak.
K: 2024-ben, miközben a Sárkány Ley-vonal mentén ástam, találkoztam néhány taoista mesterrel. Megoszthatom velük a Smaragd technikát?
V: Kevés taoista nyitott gondolkodású. (Kérdező: „Én taoista vagyok.”) Igen, természetesen, semmi gond.
Az Új Mennyország és az Új Föld kulcsainak egyesítése
Az Istennői szertartáson Papnőként résztvevő 12 nő a középpontból kifelé néző kört alkotott, és az összes résztvevő körbeállt körülöttük, szintén kifelé nézően.
1. Csukd be a szemed! Figyeld a levegő be- és kilégzését!
2. Belégzéskor lélegezz be ragyogó fehér fényt! Kilégzéskor lélegezz ki ragyogó fehér fényt!
3. Belégzéskor lélegezz be ragyogó fehér fényt a fizikai testedbe! Kilégzéskor képzeld el, hogy a fizikai tested minden irányba ragyogó fehér fényt sugároz.
4. Belégzéskor lélegezz be ragyogó fehér fényt a plazmatestedbe. Kilégzéskor képzeld el, hogy a plazmatested minden irányba ragyogó fehér fényt sugároz.
5. Belégzéskor lélegezz be ragyogó fehér fényt az étertestedbe. Kilégzéskor képzeld el, hogy az étertested minden irányba ragyogó fehér fényt sugároz.
6. Belégzéskor lélegezz be ragyogó fehér fényt az érzelmi testedbe. Kilégzéskor képzeld el, ahogy az érzelmi tested minden irányba ragyogó fehér fényt sugároz.
7. Belégzéskor lélegezz be ragyogó fehér fényt a mentális testedbe. Kilégzéskor képzeld el, ahogy a mentális tested minden irányba ragyogó fehér fényt sugároz.
8. Belégzéskor lélegezz be ragyogó fehér fényt a lényedbe. Kilégzéskor képzeld el, hogy a lényed minden sejtje ragyogó fehér fényt sugároz minden irányba.
9. Képzeld el, hogy a Kozmikus Központi Nap Opálkék fényoszlopot sugároz a galaxisunk felé. Az oszlop áthalad a Tejúton, a Naprendszerünkön, a testeden, és belép a Föld középpontjába.
10. Belégzéskor lélegezz be Opálkék Új Mennyország Fényt a többdimenziós testedbe. Kilégzéskor képzeld el, hogy a többdimenziós tested minden sejtje minden irányba sugároz Opálkék Új Mennyország Fényt. (Ismételd meg 3-szor.)
11. Képzeld el, ahogy a Kozmikus Központi Nap Smaragdzöld fényoszlopot sugároz a galaxisunk felé. Az oszlop áthalad a Tejúton, a Naprendszerünkön, a testeden, és belép a Föld középpontjába.
12. Belégzés közben lélegezz be Smaragdzöld Új Föld fényt a többdimenziós testedbe. Kilégzéskor képzeld el, hogy a többdimenziós tested minden sejtje Smaragdzöld Új Föld fényt sugároz minden irányba. (Ismételd meg 3-szor.)
13. Belégzéskor képzeld el, hogy egy Opálkék Új Mennyország fényoszlop érkezik az égből, és belép a Szívcsakrádba, miközben egyidejűleg egy Smaragdzöld Új Föld fényoszlop emelkedik fel a Föld közepéből. Képzeld el, ahogy az Új Mennyország és az Új Föld Kulcsai találkoznak és egyesülnek a Szívcsakrádban, létrehozva az Új Paradicsom energiáját.
14. Kilégzés közben képzeld el, ahogy a jelenlévők együttesen kilélegzik az Új Paradicsom energiáját. Képzeld el, ahogy ez fokozatosan terjed ki a tartózkodási helyedről, beborítva a környéket és az országot, majd az egész Földet. (Ismételd meg a 13. és 14. lépést háromszor.)
Megerősítettük az Új Paradicsom energiáját. Ez az energia gyengéd és fontos, és elhozza az Új Paradicsomot a Földre.
Pontosan erről van szó. Ez az az energia, amelyre már olyan régóta vártam. Köszönöm, hogy eljöttetek a workshopra. Itt kezdődik minden. Jövő hónapban új ciklus veszi kezdetét, és a jövőbeli workshopok másmilyenek lesznek.
Most szeretnék megkérni néhány embert, hogy osszák meg velünk tapasztalataikat és érzéseiket.
Tapasztalat:
-Amikor az Új Mennyország energiáját belélegeztem a Szívcsakrámba, a gerincem egyre melegebb lett, és az egész testem remegett.
- Gratulálok mindenkinek. Rengeteg pénzt költöttünk, és számos kihívást leküzdöttünk. A lényeg az, hogy el fogjuk érni az Új Mennyországot és az Új Földet. Meg fogjuk csinálni. Nagyon köszönöm.
- Mielőtt felébredtem, Bora Bora állt az utazási kívánságlistám élén. Az aktiválás során hirtelen eszembe jutott, hogy idejönni az életem célja. Örülök, hogy találkozhattam Cobrával és mindenkivel itt. Nagyon köszönöm.
- Rájöttem, hogy Csillagmagként jöttem ide, hogy a Földet spirituális hellyé tegyem. Boldog voltam.
- Vettem egy Opált a Japán Workshopon, és most már látom a színek rétegeit: a lagúna kékjét és zöldjét. Otthon is folytatom a munkát, és részt veszek a következő műhelyen Cairnsben.
K: Ha az Opálos kéket és a Smaragdzöldet egyesítjük, akkor az Új Paradicsom energiája türkizkék lesz?
V: Nem, ez nem a két szín keveréke. Képzeld el, hogy a két szín összefonódik és egymást átfedi. Olyan, mint a Bora Bora-i lagúna színei.
Most már megtapasztaltuk ezt az energiát. Hazavihetitek és aktív állapotban tarthatjátok. Néhányan jegyzeteket fognak készíteni, hogy mások is megtapasztalhassák. Két hónap múlva Cairnsben folytatjuk ezt a munkát, és a következő szintre emeljük. Asztrológiai szempontból az év legfontosabb szakaszába lépünk. Ez csak a kezdet. Többé nem fogunk unalmas workshopokat tartani, valami mást fogunk csinálni.
Szeretnék köszönetet mondani mindenkinek: a Szervezőknek, a Japán csapatnak és a Tajvani csapatnak. Köszönöm a fordítóknak, Terrynek és Patricknek. És köszönöm mindazoknak, akiknek volt bátorságuk idejönni. Nem olcsó dolog követni a saját elképzeléseiteket, és ti eljutottatok idáig. Szeretettel várunk benneteket Cairnsben.
A Fény győzelme! A Fény győzelme! A Fény győzelme!
Találkozunk Cairnsben!
A Bora Bora-i Workshop vége.
A blog bejegyzései felkerülnek a Cobrarózsa telegram csatornára is, melyhez a Meghívó link itt érhető el, nagy szeretettel várok minden Csillagmagot: https://t.me/+i7kyN7jgGRY3OGJi

Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Megjegyzés: Megjegyzéseket csak a blog tagjai írhatnak a blogba.